30 Mart 2013 Cumartesi

İDDAA PROGRAMI


Bu sitede birçok çocuk Galatasaray, kalite, futbol zekası ve bazı Karpatlar Hagi göre, bize bir başarı çoğu tahmin, ama bize Giga'sı Galatasaray'ın, Gheorghe Hagi ve as.com çoğu için İddaa Programı nedenleri efsanesi Galatasaray canlı Çeviri görüşme ile.


Şanslıydım Madrid, ama İDDAA PROGRAMI Galatasaray forması azından Ligi yarı finalde Galatasaray ve Real Madrid karşısında birbirlerine baharında Şampiyonlar Karpat Dağları yaşayan, UEFA Kupası ve UEFA Süper Kupa 2 Maradonası'na kazanan olduğunu o kadar değil fark.

Nasılsın?
300 çocuk kategorisinde nitelikleri Hagi Akademisi tarafından farklı yerlerden 30. Ekibimiz üçüncü üst noktaya çıkmıştır. Avarege 21 yaş ve ekibi akademi çocukların% 70'tir.

Akademi bir dizi komünist yönetimin oluşturulması yoluna değil mi?
Hayır, hayır, hayır. Sportul Studenţesc! İDDAA PROGRAMI (Takım adı), sadece bir grup öğrenci bulunuyor. Genç Onursal Başkanı Çavuşesku'nun oğlu ve ekibi üç veya dört uluslararası oyuncu. Federasyon Sportul Studenţesc'un eski 9 sayı mevcut başkan Mircea Sandu, neyse. O çok iyi bir zaman beni karşıladı, şimdi lider istiyorum.

Çocukluğun nasıldı?
Ben çok küçük bir kasaba duyuyorum. İDDAA PROGRAMI Ailem kırsal çalışmak. Biz de yaşadık. Ben çok uğramazdım evdeyim. 10 saat bir top oynarken bir gün. Ailem hep yakınırlardı "Eve gel,". Şu anda anne "biraz dışarı, biz bilgisayar durduramaz!" O şikayet etti.

Sen Karpatlar Hagi Kimdi ", diyor?
İtalya'daki ilk söylemiştim.

Benim için, sana çok Puskas'a bakmak olduğunu söyleyebilirim.
Madrid, Alicante dostluk oyunu stadyumda ilk oyunu ve bir gol attı. Herkes birkaç İddaa Programı Puskas'a ile benzerlikleri hakkında konuşmaya başladık. Bu gerekli miydi? Hatta bana büyük bir onur için No.

Kim topu gibi, sen vuracağınızı öğretti?
10-14 Macar koç yaşındayken Bukofi öğretti. Bana yeteneği görünce, yumruklar bir çok uygulamada, bacak üst kısmı nasıl kullanılacağını öğretti. Ben saatlerce İddaa Programı durmadan topa vurmak ve nihayet noktası hile anlaşılır.

İlk idolünüz / kahramanı kimdi?
1974 Dünya Kupası Cruyff'tur, çünkü bu toplam futbol temsilcisi. 9 yaşında o, futbol izle, ben başladım.

Neden TV?
Hepimizin kombinasyonu Dünya Kupası, ben siyah beyaz televizyon İddaa Programı hatırlıyorum küçük bir odada toplandı. Buna ek olarak, Romen çalıştırıcı Cruyff Ajax oynar Kovacs tutulmuş edildi.

90, Romanya bırakmak. Neden asla terk etmeyecek?
Ben geçmişte bağlı kalamaz. Ben 18 yaşımdayken, bir takım oyuncusu oldu ve daha sonra Madrid ve Barcelona oynadı. Aynı zamanda Ligi'ndeydim şampiyon tarihindeki yaş 37.

Ilk büyük takım Steaua Bükreş. Hayatta nasıl?
Barcelona maçtan sonra, Seville Avrupa Kupası finalini kazandı ve ben oraya gittim. Duckadam, orada Belodedici, Balint, Piturca ... Büyük takım. 88/89 arasında transferinden sonra: İddaa Programı "Biz Ligi yarı final Şampiyonlar oynadı, ama biz bir Sacchi'nin Milan'ına var ben sadece 3 bardak temin edebilmek üç lig şampiyonluğu benim gol düştü ve Avrupa Kupası Süper. ... ve sonra ben Madrid'e gitti.

Nasıl Madrid imzalamak hissettiniz?
Ramon Mendoza, Bükreş'te bir otelde bana yapılan transfer teklifi. İddaa Programı Böyle elit bir adam evet demek için bir an sürdü. Bir baba olarak tam. Ama bana bir gün: ". Bunu unutma, aksi sözleşme yenilemek için, Şampiyonlar Ligi kazanmak varsa," dedi.

Peki, ne oldu?
Ben de Tenerife La Liga maçı kaybetti bir gol attı. İddaa Programı Atletico ile Barnebau'da oyunu UEFA Süper Kupası finali kaybetti. Bundan sonra, ben gitmek zorunda kaldım.

Ben başkalarının kıskanç değilim Mendoza ile ilişkisi nedir?
Asla! Sanchis, Akbaba, Michel, Hierro onlar benim yaptığım gibi, gençtik, ve ben her zaman iyi tedavi ediyorum.

Kalıyordunuz, odada kim?
Ben Hugo ile kaldı. Sonra Chendo vardı ve onlar bana her zaman yardımcı olmuştur. Chendo'nun aile şehir ziyaret ettim.

Eğer sizi iyi golü Madrid'teyken hatırlıyor musun?
Ben Osasuna verdi. Onun hedefi kalitesini kanıtlamak için İddaa Programı orta saha ortasına attı, ve bu hedefe önemliydi. Ben unutamadıklarımdan Athletic Bilbao hat-trick alır. Aslında, yıllar Madrid iki iyi çift.

Yanlış İspanya anlaşıldığınız yılında hisse kapılıyorum?
Ben sadece yenilenmesi zor bir zaman geçirdim Hayır. Sonra Barselona'ya gittim. O zaman, Dünya Kupası'ndan sonra 94 deneyimli kas yaralanması yedi kez, ama aynı zamanda, o İddaa Programı bir fincan gol orta saha attı. Her iki taraf transferi ile memnun kalmıştık. Madrid, ben rekabetçi takımdaysan en iyi performansı her gün göstermek olduğunu öğrendim. Ve Barca'da iş felsefesi öğrendim.

Çalıştıktan sonra Cruyff'le onunla ilgili efsaneler İdolünüz şirkete inanır?
Asla. Evet, o harika bir kişiliğe sahip. Eğer bir profesyonel iseniz, ondan çok şey öğrenirsiniz. Bu kulüp yirmi yıl önce kurulmakta olduğu büyüleyici bir kavramdır.

Galatasaray 2 baharınızı Nasıl yaşamalı?
31 yaşında, ben Galatasaray'a gitti. Tüm "eski" dedi. Biz Avrupa'da bir şampiyonluk, İddaa Programı bir madde varsa ben kontratıma Ama eğer ekletmiştim ekstra para almak. Bu soru ünlü olmuştur. UEFA Kupası ve UEFA Süper Kupası zaferi kazandı, ardından Madrid yendi. Herkes sessiz kaldı. "Eğer Türk kulüpte bunu yapabilir misin, değil mi?" diye sordular.

Eğer sözünü ettiğimiz para miktarı nedir?
Bu önemli değildi. Önemli bir işaret vardır, mantaliteydi bunu başarmak.

Eğer Terim'le değil onunla oraya gitmek mi?
"Ben gönüllü verilen paranın bir kısmını ödemek için geldim." İddaa Programı O zaman bu terim dedi. Bu doğru, ha!

Onu önceden tanıyor muydun?
Beni çok iyi karşıladı ... I love this game. Popescu ve İddaa Programı Taffarel de, benim deneyim çok iyi bir takım eklenir. 13 oyuncu, süre Kore'de 3 2002 Dünya Kupası'nda Türk milli takım oldu Galatasaray.

Bu sezon çeyrek finalde, Madrid'e karşı bir şans?
Gerçek artık çok güçlü. Gerçekten çok daha karmaşıktır. Ama şu anda takım Drogba ve Sneijder iki oyuncu dahil ettik gibi önemlidir. Ben bu sezon, ben orada iken olduğu gibi, Galatasaray sezon olacak umuyoruz.

Madrid karşı oynamak nasıl Galatasaray?
Galatasaray, Madrid gibi oynuyor, ya kontrataklarda daha iyi. Bu evde daha fazla maç kazanmak gidin. Manchester Sadece Şampiyonlar Ligi'nde kaybettik, ama aynı İddaa Programı zamanda maçında Manchester United, "çok iyi bir durumda daha iyi. Ortalama taban oynadı. Ve Madrid'de uzun bir süre için hazırlar ve bir sahip olmak istiyor gibi.

Eğer bir sevdiğiniz var mı?
Bu Madrid yıl olabilir. Bazen, o olur. İçerde, sorunlar, kötü yapıyor lig yaşarız, ama Şampiyonlar Ligi'nde iyi gider. Yeni oyunlar, ben resim yükseliş gördüm.

Eğer Barca Madrid şu anda çok hangisini seviyorsun?
Her ikisi de farklı stiller ekipleri en üst düzeyde geldi. İddaa Programı Madrid, daha hızlı ve daha güçlü, pas Barca oyuncular ile en iyi durumda her zaman. Bu bağlamda, her ne kadar küçük, kalbinde bir ağrı. Popescu ve saatler Tüm El Classico'ları manevi kardeşim. İddaa Programı O hep "Sen Madrid'tensin, ben Barca'dan", bana iğneliyor, ve ben "beni senden farklı, ben de ben doğmadan önce kulüp için oynadı ve iki büyük, ve sadece bir oyun var." Ben bahsediyorum.

Popescu bacanağınız Haklarınızı?
Hayır, o benim kardeşim! Eşimin kız kardeşi ile evli. Biz Barcelona birlikte çalarken bir araya geldi.

Popescu şimdi yapıyor?
O Romanya'da iş olmuştur ve federasyon başkanı olmak için gidiyor. Rahmetli, biliyorum, yine İspanya'da eğlenin

1 yorum: