30 Ekim 2014 Perşembe

Kayseri Erciyesspor “Beşiktaş galibiyeti özgüveni getirdi”

Kayseri Erciyesspor Basın Sözcüsü Savruk, "Lider Beşiktaş karşısında elde ettiğimiz galibiyet takımın öz güvenini yerine getirdi" dedi.
Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor Basın Sözcüsü Kaan Savruk, Spor Toto Süper Lig lideri Beşiktaş karşısında elde ettikleri galibiyetin ardından takımın özgüveninin yerine geldiğini söyledi.
Savruk, yaptığı açıklamada, ligde uzun aranın ardından Beşiktaş’ı 3-2 yenerek, ilk galibiyetlerine ulaştıklarını hatırlattı. Canlı maç sonuçları 
Beşiktaş maçına kadar takımın iyi futbolunu sonuca yansıtamadığını vurgulayan Savruk, “Sezon başında önemli transferlerle takımımızı daha da güçlendirdik. İyi bir kamp dönemi geçirerek, lige hazır şekilde girmiştik. Ancak ilk 6 haftada istenilen sonuçları elde edememiştik” diye konuştu. Canlı maç sonuçları
Çok kaliteli bir takıma sahip olduklarını belirten Savruk, şunları kaydetti: “Lider Beşiktaş karşısında elde ettiğimiz galibiyet takımın özgüvenini yerine getirdi. Ligin 6 haftasında iyi futbol oynuyor ancak bunu sonuca yansıtamıyorduk. İlk kez iyi oynadığımız bir maçın ardından canlı maç sonuçları 3 puanı hanemize yazdırmasını bildik. Bu galibiyetin lig lideri ve Avrupa’da iyi futbol oynayan Beşiktaş’a karşı olması ayrıca önemli. Bundan sonra takımımız daha da iyi olacak. Biz teknik heyet ve futbolcularımıza güveniyoruz.”
Savruk, taraftarların takım için önemli güç olduğunu belirterek, taraftarlardan desteklerini artırarak sürdürmelerini istedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder